Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
(Po-Pá, 8-16 hod.)
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  • Štítky blogu
Nepropásněte novinky, akce a slevy!

Můžete se kdykoli odhlásit. 

Slevy pro obchodní a montážní firmy
Pro obchodní firmy, eshopy a instalační firmy nabízíme zajímavé slevy z prodejních cen u nového solárního potrubí s revoluční nanoizolací Aerogel, nebo izolací PES (polyester). Jsme jediný distributor tohoto potrubí v ČR. Neváhejte nás kontaktovat.
 

 

Revoluční tepelná izolace AEROGEL - AEROGEL je vysoce účinný tepelně-izolační nanomateriál, který ve všech parametrech předčí běžně používané (černé) kaučukové EPDM izolace. Základní strukturu Aerogelu tvoří vysoce jemně dispergovaný oxid křemičitý, který vzniká plamennou hydrolýzou tetrachlorsilanu při vysokých teplotách do 1500 °C. Hmota má velmi jemnou mikrostrukturu připomínající prostorovou síť s oky o střední velikosti asi 70 nm (nanometrů). Vzduch zůstává uzavřen v křemičitém skeletu a tvoří až 99,8% objemu v pórech. Porézní struktura je dostatečně malá, aby minimalizovala účinky konvekce a tepelného záření. AEROGEL má velmi nízkou tepelnou vodivost λ = 0,017 W/mK, maximální pracovní teplotu 650°C a i při tloušťce 6,5 mm, má lepší tepelně-izolační vlastnosti, než běžně používané EPDM izolace v síle 13mm.

  1. Úvod
  2. Blog
  3. Solární potrubí
  4. Jednoduché ukončení nerezového vlnovce

Jednoduché ukončení nerezového vlnovce

Pro ukončení nerezového vlnovce nepotřebujete žádné speciální nářadí. Vystačíte se svěrným šroubením EASYDRILL.

Naměříte požadovanou délku vlnovcové trubky. V případě přesného rozměru přidáte jednu vlnovku a pomocí řezáku na trubky oddělíte požadovaný kus. Trubky v žádném případě neodlamujte – řez musí být dokončen, musí být rovný a bez otřepů. Na trubku nasadíte převlečnou matici a za první vlnku nasadíte a secvaknete půlený kroužek (zaoblenou hranou k matici, ostrou hranou ke konci trubky). Do matice vložíte ocelovou podložku a našroubujete pertlovací nipl. Dotahováním se konec trubky „rozlisuje“ a dojte k vytvoření rovné dosedací plochy pro těsnění. Přidržujete pertlovací nipl a dotahujete převlečnou matici. Po dotažení pertlovací nipl vyšroubujete a vyjmete ocelovou podložku. Máte hotovo. Nyní můžete vložit těsnění a trubky našroubovat na požadovaný spoj.

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit.

 

Sídlo firmy
Intama plus s.r.o.
Rybná 716/24
110 00 Praha 1 
 
Kontakty
Zákaznická podpora Eshop Solární potrubí
Zákaznická podpora Eshop Solární potrubí
(Po-Pá, 8-16 hod.)
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz